T197B336K075AS
KEMETKEMET
T197B336K075AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T197B336K075AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 75V 10% AXIAL
Fitxak: T197B336K075AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T197B336K075ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T197B336K075AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 75V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3831 pcs Datuen fitxa T197B336K075AS.pdf
Tentsioaren balioa 75V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Series T197 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-3418
T197B336K075AS7340
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Ezaugarriak Wet Tantalum Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.02 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial 4.02 Ohm
kapazitantzia 33µF