T197A306K006AS
KEMETKEMET
T197A306K006AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T197A306K006AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 30UF 6V 10% AXIAL
Fitxak: T197A306K006AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T197A306K006ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T197A306K006AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 30UF 6V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6815 pcs Datuen fitxa T197A306K006AS.pdf
Tentsioaren balioa 6V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Series T197 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-3412
T197A306K006AS7340
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Wet Tantalum Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.98 Ohm Deskribapen zehatza 30µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 6V Axial 3.98 Ohm
kapazitantzia 30µF