T197A476K010AS
KEMETKEMET
T197A476K010AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T197A476K010AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL
Fitxak: T197A476K010AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T197A476K010ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T197A476K010AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5349 pcs Datuen fitxa T197A476K010AS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Series T197 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-3414
T197A476K010AS7340
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Ezaugarriak Wet Tantalum Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.67 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial 3.67 Ohm
kapazitantzia 47µF