R60EF4100506AJ
KEMETKEMET
R60EF4100506AJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60EF4100506AJ
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: R60EF4100506AJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R60EF4100506AJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60EF4100506AJ fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113924 pcs Datuen fitxa R60EF4100506AJ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Series R60
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11497
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 1µF