R60EI4100AA30K
KEMETKEMET
R60EI4100AA30K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60EI4100AA30K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: R60EI4100AA30K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R60EI4100AA30Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60EI4100AA30K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84886 pcs Datuen fitxa R60EI4100AA30K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series R60
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11849
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.437" (11.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 1µF