R60DR54705050K
KEMETKEMET
R60DR54705050K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60DR54705050K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: R60DR54705050K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
R60DR54705050Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60DR54705050K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12634 pcs Datuen fitxa R60DR54705050K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) Series R60
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-12459
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.496" (38.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 47µF