EXV157M016S9MAA
KEMETKEMET
EXV157M016S9MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV157M016S9MAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Fitxak: EXV157M016S9MAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EXV157M016S9MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV157M016S9MAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 580971 pcs Datuen fitxa EXV157M016S9MAA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 259mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 370mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF