EXV157M025A9MAA
KEMETKEMET
EXV157M025A9MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV157M025A9MAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Fitxak: EXV157M025A9MAA.pdf
  • Mezua
EXV157M025A9MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV157M025A9MAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318083 pcs Datuen fitxa EXV157M025A9MAA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak XV157M025A9MAAKPLP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 160 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose