EXV108M010S9PAA
KEMETKEMET
EXV108M010S9PAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV108M010S9PAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Fitxak: EXV108M010S9PAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EXV108M010S9PAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV108M010S9PAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 347392 pcs Datuen fitxa EXV108M010S9PAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 120 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF