C2220C472JBGACTU
KEMETKEMET
C2220C472JBGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C472JBGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 630V C0G/NP0 2220
Fitxak: C2220C472JBGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
C2220C472JBGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C472JBGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 630V C0G/NP0 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19280 pcs Datuen fitxa C2220C472JBGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-5562-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose