C2220C336M4R2CAUTO
KEMETKEMET
C2220C336M4R2CAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C336M4R2CAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33UF 16V X7R SMD
Fitxak: C2220C336M4R2CAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
C2220C336M4R2CAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C336M4R2CAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 33UF 16V X7R SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27007 pcs Datuen fitxa C2220C336M4R2CAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.217" (5.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Series KPS
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Stacked SMD, 2 J-Lead Beste izenak 399-5800-2
C2220C336M4R2CAUTOT500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style J-Lead
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL (Stacked)
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
kapazitantzia 33µF eskaerak Automotive, Boardflex Sensitive