C2220C394J2RACTU
KEMETKEMET
C2220C394J2RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2220C394J2RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 200V X7R 2220
Fitxak: C2220C394J2RACTU.pdf
  • Mezua
C2220C394J2RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2220C394J2RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.39UF 200V X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75254 pcs Datuen fitxa C2220C394J2RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak C2220C394J2RAC
C2220C394J2RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.39µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 0.39µF eskaerak General Purpose