C0603C105K8RACTU
KEMETKEMET
C0603C105K8RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C105K8RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 10V X7R 0603
Fitxak: C0603C105K8RACTU.pdf
  • Mezua
C0603C105K8RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C105K8RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 10V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6520333 pcs Datuen fitxa C0603C105K8RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-11133-2
C0603C105K8RAC
C0603C105K8RAC7867
C0603C105K8RACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose