C0603C105K9RACTU
KEMETKEMET
C0603C105K9RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C105K9RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X7R 0603
Fitxak: C0603C105K9RACTU.pdf
  • Mezua
C0603C105K9RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C105K9RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1873262 pcs Datuen fitxa C0603C105K9RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-11134-2
C0603C105K9RAC
C0603C105K9RAC7867
C0603C105K9RACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose