C0603C105K8PALTU
KEMETKEMET
C0603C105K8PALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C105K8PALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Fitxak: C0603C105K8PALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C105K8PALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C105K8PALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 10V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15852 pcs Datuen fitxa C0603C105K8PALTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C105K8PAL
C0603C105K8PAL7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose