ALS71H362KE250
KEMETKEMET
ALS71H362KE250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H362KE250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS71H362KE250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS71H362KE250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H362KE250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4978 pcs Datuen fitxa ALS71H362KE250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 74 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3600µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 74 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3600µF