ALS71H333NS200
KEMETKEMET
ALS71H333NS200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H333NS200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS71H333NS200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS71H333NS200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H333NS200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1530 pcs Datuen fitxa ALS71H333NS200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 25.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.9A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 33000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33000µF