ALS71H363DE040
KEMETKEMET
ALS71H363DE040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS71H363DE040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW
Fitxak: ALS71H363DE040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALS71H363DE040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS71H363DE040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9173 pcs Datuen fitxa ALS71H363DE040.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series ALS71 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.7A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 15.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.504" (12.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 23 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 36000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 36000µF