ALS70H273NT250
KEMETKEMET
ALS70H273NT250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H273NT250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS70H273NT250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS70H273NT250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H273NT250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1270 pcs Datuen fitxa ALS70H273NT250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 25.1A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 27000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 27000µF