ALS70H272QC500
KEMETKEMET
ALS70H272QC500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H272QC500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS70H272QC500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS70H272QC500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H272QC500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2064 pcs Datuen fitxa ALS70H272QC500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 11A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 16.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 76 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF