ALS70H243QT350
KEMETKEMET
ALS70H243QT350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS70H243QT350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 24000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: ALS70H243QT350.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 974 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
ALS70H243QT350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS70H243QT350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 24000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 974 pcs Datuen fitxa ALS70H243QT350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS70 Ripple Current @ maiztasuna baxua 30A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 38A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 9 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 24000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 24000µF