ALF40G562EH100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40G562EH100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 5600UF 20% 100V PRESSFIT
Fitxak: ALF40G562EH100.pdf
  • Mezua
ALF40G562EH100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40G562EH100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 5600UF 20% 100V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11854 pcs Datuen fitxa ALF40G562EH100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.46A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.87A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 42 mOhms Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 49 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 5600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 49 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 5600µF eskaerak General Purpose