ALF40G561EL450
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40G561EL450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 560UF 20% 450V PRESSFIT
Fitxak: ALF40G561EL450.pdf
  • Mezua
ALF40G561EL450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40G561EL450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 560UF 20% 450V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10334 pcs Datuen fitxa ALF40G561EL450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.32A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.57A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 122 mOhms Altuera - Eserita (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 175 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 175 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose