ALF40G561EC250
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF40G561EC250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 560UF 20% 250V PRESSFIT
Fitxak: ALF40G561EC250.pdf
  • Mezua
ALF40G561EC250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF40G561EC250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 560UF 20% 250V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13987 pcs Datuen fitxa ALF40G561EC250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF40 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.05A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.16A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 166 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 221 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 221 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose