A11KR11DS28W152B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A11KR11DS28W152B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER 11DS-8E - 11KR-8M-P 6"
Fitxak: A11KR11DS28W152B.pdf
  • Mezua
A11KR11DS28W152Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A11KR11DS28W152B fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER 11DS-8E - 11KR-8M-P 6" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79323 pcs Datuen fitxa A11KR11DS28W152B.pdf
Usage - estali -
Series - Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.079" (2.00mm) Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna -