A11KR11DA28W51B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A11KR11DA28W51B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER 11DA-8M - 11KR-8M-P 2"
Fitxak: A11KR11DA28W51B.pdf
  • Mezua
A11KR11DA28W51Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A11KR11DA28W51B fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER 11DA-8M - 11KR-8M-P 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87300 pcs Datuen fitxa A11KR11DA28W51B.pdf
Usage - estali -
Series - Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.079" (2.00mm) Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Luzera 0.167' (50.80mm, 2.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna -