A11KR11DA28W305B
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A11KR11DA28W305B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER 11DA-8M - 11KR-8M-P 12"
Fitxak: A11KR11DA28W305B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
A11KR11DA28W305Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A11KR11DA28W305B fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER 11DA-8M - 11KR-8M-P 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65610 pcs Datuen fitxa A11KR11DA28W305B.pdf
Usage - estali -
Series - Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.079" (2.00mm) Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Luzera 1.00' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 1.00' (304.80mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -