WR-120PB-VF60-N1-R1200
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-120PB-VF60-N1-R1200
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.5MM 120POS VERT SMD
Fitxak: WR-120PB-VF60-N1-R1200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
WR-120PB-VF60-N1-R1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-120PB-VF60-N1-R1200 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PLUG 0.5MM 120POS VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23782 pcs Datuen fitxa WR-120PB-VF60-N1-R1200.pdf
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 120 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 6mm, 6.5mm, 9mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak Board Guide Deskribapen zehatza 120 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WR-120PB-VF60-N1
WR-120PB-VF60-N1
fabrikatzaileak: JAE Electronics
deskribapena: CONN PLUG 0.5MM 120POS VERT SMD