WR-120S-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-120S-VF-N1-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD
Fitxak: WR-120S-VF-N1-R1500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
WR-120S-VF-N1-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-120S-VF-N1-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30169 pcs Datuen fitxa WR-120S-VF-N1-R1500.pdf
Series WR RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 120
Zuzendarien kopurua 0.020" (0.50mm) Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 4mm, 5mm, 6mm Kontseiluko goian 0.128" (3.25mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 120 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold