WR-120P-VF60-N1-R1200
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-120P-VF60-N1-R1200
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 0.5MM 120POS SMD
Fitxak: WR-120P-VF60-N1-R1200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
WR-120P-VF60-N1-R1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-120P-VF60-N1-R1200 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN HEADER 0.5MM 120POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19282 pcs Datuen fitxa WR-120P-VF60-N1-R1200.pdf
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 120 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 6mm, 6.5mm, 9mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold