FF02S45SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF02S45SV1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FF02S45SV1
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A
Fitxak: 1.FF02S45SV1.pdf2.FF02S45SV1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
FF02S45SV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FF02S45SV1 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11174 pcs Datuen fitxa 1.FF02S45SV1.pdf2.FF02S45SV1.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FF02S Pitch 0.012" (0.30mm)
Packaging Strip Beste izenak 670-1831
FF02S45SV1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Posizio kopurua 45
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea Flip Lock Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Etxebizitza kolorea White
Kontseiluko goian 0.035" (0.88mm) Flat Flex Mota FPC
Ezaugarriak Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Loditasuna 0.12mm
Deskribapen zehatza 45 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 0.35A per Contact
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore / Kontaktu mota Contacts, Bottom
Kable mota Straight Ekintza materiala Polyphenylene Sulfide (PPS)
Aktiboen kolorea Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FF02S45SV1-R3000
FF02S45SV1-R3000
fabrikatzaileak: JAE Electronics, Inc.
deskribapena: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A