FF02S40SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF02S40SV1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FF02S40SV1
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN FPC BOTTOM 40POS 0.30MM R/A
Fitxak: 1.FF02S40SV1.pdf2.FF02S40SV1.pdf
  • Mezua
FF02S40SV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FF02S40SV1 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN FPC BOTTOM 40POS 0.30MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2818 pcs Datuen fitxa 1.FF02S40SV1.pdf2.FF02S40SV1.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FF02S Pitch 0.012" (0.30mm)
Packaging Tray Beste izenak 670-1830
FF02S40SV1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea Flip Lock Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Etxebizitza kolorea White
Kontseiluko goian 0.035" (0.88mm) Flat Flex Mota FPC
Ezaugarriak Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Loditasuna 0.12mm
Deskribapen zehatza 40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 0.35A per Contact