FF02S33SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FF02S33SV1
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A
Fitxak: 1.FF02S33SV1.pdf2.FF02S33SV1.pdf
  • Mezua
FF02S33SV1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FF02S33SV1 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6533 pcs Datuen fitxa 1.FF02S33SV1.pdf2.FF02S33SV1.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FF02S Pitch 0.012" (0.30mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 33 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Akoplatu zikloak -
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Blokeatu eginbidea Flip Lock
Etxebizitza kolorea White Kontseiluko goian 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Mota FPC Ezaugarriak Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Loditasuna 0.12mm Deskribapen zehatza 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 0.35A per Contact Harremanetarako materiala Copper Alloy