IRS2007STRPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2007STRPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRS2007STRPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena HVIC
Fitxak: IRS2007STRPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IRS2007STRPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRS2007STRPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena HVIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106762 pcs Datuen fitxa IRS2007STRPBF.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 20 V Tentsioa - Karga 200V
Teknologia Power MOSFET Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Rds On (Tip) -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako konfigurazioa Half Bridge (2) Beste izenak IRS2007STRPBFCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Kargatu mota -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Logic
Ezaugarriak - Errua babestea -
Deskribapen zehatza Half Bridge (2) Driver Battery Powered Power MOSFET 8-SOIC Uneko - Irteera / Kanala 600mA