IRS2004STRPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2004STRPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRS2004STRPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC
Fitxak: IRS2004STRPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
IRS2004STRPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRS2004STRPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 240753 pcs Datuen fitxa IRS2004STRPBF.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 20 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 70ns, 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak IRS2004STRPBFTR
SP001545396
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Drivers kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Logika tentsioa - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Non-Inverting
Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 200V Atea mota IGBT, N-Channel MOSFET
Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 290mA, 600mA Kanal mota Synchronous