IRS2007SPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRS2007SPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena HVIC
Fitxak: IRS2007SPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
95 pcs
  • Mezua
IRS2007SPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRS2007SPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena HVIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113431 pcs Datuen fitxa IRS2007SPBF.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 20 V Tentsioa - Karga 200V
Teknologia Power MOSFET Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Rds On (Tip) -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako konfigurazioa Half Bridge (2) Beste izenak SP001697682
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Kargatu mota - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface Logic Ezaugarriak -
Errua babestea - Deskribapen zehatza Half Bridge (2) Driver Battery Powered Power MOSFET 8-SOIC
Uneko - Irteera / Kanala 600mA eskaerak Battery Powered