FS100R12KT3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS100R12KT3BOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A
Fitxak: FS100R12KT3BOSA1.pdf
Stock egoera 604 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FS100R12KT3BOSA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS100R12KT3BOSA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 604 pcs Datuen fitxa FS100R12KT3BOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 100A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 480W Pakete / kasua Module
Beste izenak FS100R12KT3
FS100R12KT3-ND
SP000100439
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
NTC termistororea Yes Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 7.1nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 140A 480W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 5mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 140A