FS100R07N3E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS100R07N3E4BOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A
Fitxak: FS100R07N3E4BOSA1.pdf
Stock egoera 817 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
FS100R07N3E4BOSA1ren zehaztapenak
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 817 pcs Datuen fitxa FS100R07N3E4BOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 100A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 335W Pakete / kasua Module
Beste izenak FS100R07N3E4
FS100R07N3E4-ND
SP000843736
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
NTC termistororea Yes Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 6.2nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 100A 335W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A