FS100R12KT4BOSA1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS100R12KT4BOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A
Fitxak: FS100R12KT4BOSA1.pdf
Stock egoera 649 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FS100R12KT4BOSA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS100R12KT4BOSA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 649 pcs Datuen fitxa FS100R12KT4BOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 515W Pakete / kasua Module
Beste izenak FS100R12KT4
FS100R12KT4-ND
SP000408740
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
NTC termistororea No Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 6.3nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 100A 515W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A