MPX333K305D
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX333K305D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPX333K305D
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: MPX333K305D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
830 pcs
1660 pcs
3320 pcs
  • Mezua
MPX333K305Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPX333K305D fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230620 pcs Datuen fitxa MPX333K305D.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Series MPX
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1781
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.033µF eskaerak EMI, RFI Suppression