MPX306K305R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX306K305R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPX306K305R
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 30UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: MPX306K305R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
MPX306K305Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPX306K305R fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 30UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15903 pcs Datuen fitxa MPX306K305R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Series MPX
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.791" (45.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 30µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 30µF