MPX256K305R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX256K305R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPX256K305R
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 25UF 10% 305VAC RAD
Fitxak: MPX256K305R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MPX256K305Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPX256K305R fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 25UF 10% 305VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10977 pcs Datuen fitxa MPX256K305R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 305V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Series MPX
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1814
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.791" (45.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 25µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 25µF eskaerak EMI, RFI Suppression