684MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MMR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684MMR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.684MMR400K.pdf2.684MMR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
684MMR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684MMR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100864 pcs Datuen fitxa 1.684MMR400K.pdf2.684MMR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1235
684MMR400K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.68µF