684MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MPW630K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684MPW630K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: 684MPW630K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
684MPW630Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684MPW630K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36590 pcs Datuen fitxa 684MPW630K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia x 1.339" L (22.00mm x 34.00mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1572-1508
684MPW630K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESR ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 260 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapazitantzia 0.68µF eskaerak DC Link, DC Filtering