684MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MMR100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684MMR100K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: 1.684MMR100K.pdf2.684MMR100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
684MMR100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684MMR100K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117767 pcs Datuen fitxa 1.684MMR100K.pdf2.684MMR100K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1179
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.68µF