684MABA01KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MABA01KHS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684MABA01KHS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 800VDC RAD
Fitxak: 684MABA01KHS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
684MABA01KHSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684MABA01KHS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74435 pcs Datuen fitxa 684MABA01KHS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.68µF eskaerak Motor Run