335HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 335HSM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 335HSM050M.pdf
  • Mezua
335HSM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 335HSM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7068 pcs Datuen fitxa 335HSM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.75mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50.238 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50.238 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
335HC5750KR
335HC5750KR
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 3.3UF 10% 750VAC AXIAL