335MABA02KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335MABA02KHS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 335MABA02KHS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 600VDC RADIAL
Fitxak: 335MABA02KHS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
266 pcs
  • Mezua
335MABA02KHSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 335MABA02KHS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 600VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38962 pcs Datuen fitxa 335MABA02KHS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 320V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 320V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 3.3µF eskaerak Motor Run