335CKS450MLM
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335CKS450MLM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 335CKS450MLM
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 450V T/H
Fitxak: 335CKS450MLM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
335CKS450MLMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 335CKS450MLM fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 450V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1166633 pcs Datuen fitxa 335CKS450MLM.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series CKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100.477 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 100.477 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3.3µF