228KXM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KXM010M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228KXM010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H
Fitxak: 228KXM010M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
228KXM010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228KXM010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 443208 pcs Datuen fitxa 228KXM010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.613A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 53 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 143.2 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 143.2 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF